Czech-American TV navázala spolupráci se studenty Jihomoravského kraje

Nekomerční americká TV navázala nově spolupráci i se studenty z Jižní Moravy.

V přiložené tiskové zprávě bychom Vám rádi představili spolupráci studentů Jihomoravského kraje s americkou nekomerční televizní stanicí Czech-American TV (CATVUSA) se sídlem ve státech Florida, Illinois a Texas. CATVUSA se již řadu let zaměřuje na propagaci České republiky v zahraničí a pravidelně spolupracuje se studenty z různých koutů Česka.

Spolupráce se studenty z Jihomoravského kraje je však novinkou. Příkladem této kooperace jsou již první výstupy. Jedná se o reportáže s tradičními českými recepty na vánoční perníčky či ovocné knedlíky, a navíc právě v těchto dnech odvysílala v zahraničí Czech-American TV televizní pořad zaměřený na zajímavé destinace Jihomoravského kraje. Pořady kabelové televize v USA sleduje více než 3 miliony domácností ve 110 amerických městech a jeho záznamy včetně video-receptů lze zhlédnout na www.catvusa.com.