Letní škola IT pro středoškolačky

Přihlaš se na naši Letní školu. Je určena všem středoškolačkám se zájmem o IT.

Letošní ročník proběhne ve dnech 26. 8. - 30. 8. 2024 v areálu FIT VUT v Brně na ulici Božetěchova 2. Výuka bude probíhat vždy od 9:00 do 17:00 s přestávkami na občerstvení (je zahrnuto v ceně). Jednotlivé tematické bloky jsou koncipovány tak, aby umožňovaly individuální praktické zapojení se do řešení dílčích zadání. Rozhodně tedy nebudeš jen sedět a poslouchat. Naopak, vše si vyzkoušíš a osaháš.

Kromě výuky se můžeš těšit na prohlídku areálu naší fakulty, který patří k těm nejkrásnějším v Evropě. Jako důkaz, že tomu tak opravdu je, nabízíme možnost nakouknout za brány fakultního kampusu už teď prostřednictvím 3D prohlídky. Setkáš se také s vyučujícími i zástupci Studentské unie.

Budeš mít také skvělou příležitost setkat se s  IT profesionálkami, působícími v těch nejlepších technologických firmách. Pokud totiž máš i jen drobek pochybností, zda zvolit IT dráhu, tyto ženy ti je pomohou rozehnat. A víš proč? Ne proto, že by jejich kariérní cesta byla rovná a bez výmolů. Ale proto, že se na ní setkaly s většími i menšími balvany, které překonaly a rády s tebou posdílí své profesní osudy. Neboj se jich tedy na vše vyptat.

Další informace a přihláška:Letní škola IT pro holky (vut.cz)