Pozvánka do soutěže Středoškolák roku 2024

10. ročník největší soutěže v mimoškolních aktivitách v České republice, která se snaží ve středoškolských studentech vzbudit zájem o vzdělávání, rozvoj a v důsledku i o budoucí uplatnění.

Vážená paní ředitelko, vážený pane řediteli,

jménem organizace ProStředoškoláky bychom Vaším prostřednictvím chtěli pozvat Vaše studenty do soutěže Středoškolák roku 2024. Jedná se o již 10. ročník největší soutěže v mimoškolních aktivitách v České republice, která se snaží ve středoškolských studentech vzbudit zájem o svoje vzdělávání, rozvoj a v důsledku i o budoucí uplatnění.

Věříme, že na Vaší škole studují talentovaní studenti, kteří mají potenciál v soutěži uspět. Budeme tedy rádi, pokud následující informace přepošlete svým studentům. Plakát soutěže s přihlašovacím QR kódem naleznete v příloze.

Mockrát děkujeme.

Tým ProStředoškoláky