Registrace do 7. sezóny Středoškolské eSportovní ligy, studenti zabojují o hodnotné ceny

Primárním cílem herního turnaje je podpořit u žáků rozvoj komunikativních a kognitivních schopností, které podle vědeckých studií výborně zlepšují právě počítačové hry. Některé z herních titulů vybízejí studenty k soustavnému studiu podkladových materiálů k dané hře, stejně jako ke zlepšení cizích jazyků.

Oslovujeme Vás s možností informování studentů a pedagogického sboru středních škol ve zřizovatelské působnosti vašeho samosprávného kraje o mezinárodním projektu s názvem Slovenská a Česká středoškolská eSportovní liga, ve které žáci reprezentují svou střední školu z pohodlí domova po vyučovacím procesu.

Aktuálně jsou spuštěny registrace do 7. sezóny, které trvají do 17. 11. 2023 na webové stránce hlavního organizátora projektu.

V příloze najdete tiskovou zprávu k projektu a přístupy k registracím. Byli bychom velmi rádi, kdybyste nám pomohli s propagací projektu na vaší webové stránce, případně i zasláním tiskové zprávy středním školám.

Z naší strany nabízíme uveřejnění loga kraje na webové stránce projektu mezi partnery projektu.

Za pomoc a propagaci projektu předem děkujeme!

Branislav Jakab
Slovenská a Česká středoškolská sportovní liga

branislav.jakab@yvents.sk
+421944134229