Běž za školu - štafetový závod pro studenty SŠ

Rádi bychom Vás oslovili s prosbou o šíření projektu „Běž za školu“ – štafetového závodu pro studenty středních škol, který se uskuteční 2. listopadu u Brněnské přehrady. Tento závod je součástí prestižní běžecké série Run Tour, a jeho hlavním cílem je motivovat mládež ke sportu, pohybové aktivitě a týmové spolupráci.

V dnešní době je důležité podporovat mladé lidi v aktivním životním stylu, a právě tento závod je skvělou příležitostí, jak je zábavným způsobem přivést k pohybu a zdraví prospěšným činnostem. Motto závodu zní: „Chodit za školu je out. Dneska se za školu běhá! S partou kámošů si užiješ skvělý sportovní den a uděláš něco pro svoje zdraví!“*

Tímto bychom Vás rádi požádali o spolupráci při šíření této akce mezi studenty středních škol ve Vašem regionu. Věříme, že závod přitáhne řadu mladých sportovců, kteří budou moci soutěžit nejen o titul „nejlepší záškoláci regionu“, ale i o hodnotné ceny – vítězná štafeta získá od našeho partnera Lidl dar v hodnotě 30 000 Kč.

Pro týmy, které se přihlásí mezi prvními 10 a při registraci použijí kód BEZZASKOLUJMK, je startovné zdarma. Každá škola má tak možnost postavit jeden tým bez poplatku.

V případě zájmu a dotazů mě neváhejte kdykoliv kontaktovat. Informace o akci a postup k registraci najdete také na odkazu zde  .

Budeme vděční, pokud pomůžete tento projekt zviditelnit a informovat školy a jejich studenty o této jedinečné příležitosti. V příloze zasíláme grafiku, kterou můžete volně využít k propagaci.

Předem děkujeme za podporu a věříme, že díky této akci pomůžeme motivovat mládež k pravidelnému pohybu a zdravému životnímu stylu.

S přátelským pozdravem,
Zuzana Talašová