Inovační kemp Re - power Your Future

Přidejte se k nám na soutěžním Inovačním kempu Re-power Your Future.

Vážená paní učitelko/Vážený pane učiteli,

rádi bychom Vás a Vaše studenty pozvali na jedinečnou akci, která inspiruje k rozvoji kreativního myšlení a podnikavosti.

Přidejte se k nám na soutěžním Inovačním kempu Re-power Your Future.

Co kemp nabízí a co studenty čeká:

• Jeden den plný kreativní týmové práce a praktických zkušeností: Celkem 80 studentů z různých škol vymyslí v náhodně sestavených týmech inovativní podnikatelské řešení aktuálního problému z kraje.
  • Mentoring od zkušených odborníků: Každý tým dostane svého mentora, který s týmem pracuje, podporuje ho a předává mu cenné rady.
  • Šance představit svůj projekt: Studenti odprezentují své řešení porotě, získají zpětnou vazbu a tři nejlepší týmy obdrží zajímavé ceny od partnerů soutěže.
  • Možnost navázat nové kontakty: Příležitost pro studenty seznámit se s dalšími mladými lidmi z jiných škol a získat kontakty na odborníky z praxe.

Kdy: 01. 10. 2024 / 9:00–17:00

Kde: JIC INMEC, Purkyňova 127, Brno - Medlánky

Přihlaste se ZDE nejpozději do 17. 09. 2024 .

Více informací o tom, co je to Inovační kemp a jak probíhá, najdete na našich stránkách v sekci Produkty pro střední a vyšší odborné školy, produkt Innovation camp.

Podívejte se na video z prvního Inovačního kempu Re-power Your Future v Ústí nad Labem, který proběhl na jaře letošního roku.

Podmínky účasti:

·         Soutěž je určena pro všechny studenty středních a vyšších odborných škol v České republice.

·         Přihlášku vyplňuje každý účastník sám za sebe, včetně doprovázejícího pedagoga.

·         Je potřeba, aby se přihlášení studenti zúčastnili celého průběhu soutěže, tedy od začátku v  9:00 až do ukončení v 17:00.

Účast na Inovačním kempu je pro všechny účastníky zdarma. Občerstvení bude zajištěno.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na re-power@jaczech.cz nebo sabina@jaczech.cz.

Těšíme se na Vás!

Tým JA Czech

Akce je realizována v rámci projektu Podpora podnikavosti, který je součástí Národního plánu obnovy, komponenty 1.4. Digitální ekonomika a společnost, inovativní start-upy a nové technologie, financovaného z Evropského fondu pro regionální rozvoj a za podpory UniCredit Foundation a agentury CzechInvest.