Bazén II

Velikost dokumentu:2.27 MB

Materiál ve formátu pdf dokumentu je určen k souhrnnému procvičování látky sedmého ročníku. Má podobu pracovního listu, který obsahuje celkem 5 různorodých slovních úloh, které pojí jednotné téma - výstavba bazénu. Materiál navazuje na podobný materiál téže autorky (Bazén I.). Žáci mají vypočítat kolik dělníků bude k výstavbě bazénu potřeba, jakou mzdu dělníci dostanou vyplacenu, kolik vody bude potřeba do bazénu napustit a jak dlouho se bude napouštět i kolik desinfekčního přípravku bude potřeba pro úpravu vody v bazénu. Výběr úloh do materiálu je pestrý, úlohy vycházejí z praxe blízké žákům. Součástí materiálu jsou správná řešení všech úloh.

Bohužel materiál obsahuje citlivé informace z hlediska GDPR (jména žáků + třídu a školu) a tedy nemůže být zveřejněn.