0_Využití hry Ubongo 3D_ 2021

Velikost dokumentu:4.05 MB
Formát dokumentu:DOCX

Materiál Využití hry Ubongo 3D je specifickým materiálem, určeným zejména pro potřeby matematických kroužků, klubů deskových her a dalších badatelských kroužků. Součástí materiálu jsou stl soubory pro 3D tiskárnu, díky kterým lze ve školním prostředí jednoduše vytisknout dílky ke hře Ubongo 3D a použít je k řešení nových karet s výzvami, jejichž vzor pro vytištění je také součástí materiálu. Různě barevné filamenty pro tisk sad dílků jsou výhodou, nemají-li školy k dispozici filamenty různých barev, je možné obarvit dílky až po vytištění (lak, sprej...).

Uživatel tedy díky materiálu získá hrací karty pro hru Ubongo 3D a také hrací kostky, se kterými karty může řešit. Součástí materiálu je také krátký návod pro žáky a učitele, jak s materiálem pracovat.

Materiál je využitelný pouze ve školách, které vlastní 3D tiskárnu.