Seminář pro učitele s tematikou lidové kultury ve výchově a vzdělávání

Zajímáte se o lidovou kulturu a uvědomujete si její důležitost pro vzdělání a výchovu dětí mateřských a základních škol nebo jen vnímáte potřebu dát dětem pocit sounáležitost s místem, kde bydlí, pocit hrdosti na jejich předky v rodině i komunitě nebo obdiv nad nezpochybnitelnými zákony přírody a hospodářského roku plného zvyků a obyčejů?

Chceme Vás informovat o činnosti Národního ústavu lidové kultury ve Strážnici a jím připravovaném semináři pro učitele s tematikou lidové kultury ve výchově a vzdělávání.

Pro vás, kteří se o téma zajímáte nebo chcete jen hlouběji prožívat spolu s vašimi dětmi prvky naší tradiční kultury ve škole je určen jednodenní seminář Od tradic do lavic.

Uskuteční se na zámku ve Strážnici v sobotu 5. října 2024.

Jeho program vám zasíláme v příloze tohoto mailu.

Přihlaste se prosím přes odkaz:

nebo na mailu: magdalena.manakova@nulk.cz