Nabídka letní školy podnikavosti pro pedagogy

Zážitková letní škola nabídne pedagogům cesty, jak rozvíjet kreativitu a podnikavost u žáků i žaček.

Načerpejte inspiraci na třídenní Letní škole podnikavosti, která se uskuteční 21.–23. srpna 2024 na pracovišti Lipky Kamenná. Těšte se na zážitky, zajímavé osobnosti ze světa podnikavosti i sdílení zkušeností. Letní škola je určena všem vyučujícím, kteří se o podnikavost zajímají a chtějí se inspirovat, jak ji zavést do výuky. Po absolvování letní školy budete vědět, jak pracovat s nápadem, jak učit kreativně a vést vaše žáky k podnikavosti.

Co zažijete na Letní škole podnikavosti?

●        Dozvíte se, proč se bez výchovy k podnikavosti v budoucnu neobejdeme. Zkusíte si drobničky použitelné ve výuce a získáte inspiraci na větší projekty.

●       Veronika Šancová z Prototýpků vám ukáže, jak ve výuce prakticky podpořit kreativitu

●       Prozkoumáte kreativní hub KUMST, inspirativní prostor v srdci Brna.

●       Díky zbrusu nové šifrovací hře objevíte tajemná zákoutí Kamenné kolonie. A na příběhu autorů této hry, firmy Cryptomania zjistíte, jak se dá přetavit koníček v podnikání.

●       Libor Hoření úspěšně podniká od 17 let. Ukáže vám, že podnikání, inovace a dobro mohou jít ruku v ruce. Čekání na Letní školu si můžete zpestřit jeho skvělou TEDx přednáškou.

A samozřejmě vás čeká spousta nápadů, sdílení, relax, dobré jídlo, legrace a podobně naladění kolegové a kolegyně!

Přihláška: https://www.lipka.cz/akce-letni-skola-podnikavosti-ikp15283

Cena: 1500 Kč